Sütlüce Japar Yedek Parça / Japar Yetkili Servisi -Yedek Parça, Yedek Parça Satış, Japar Tenik Servis Japar Yetkili Servis Gömme Rezervuar, Plastik Rezervuar, Rezervuar İç Takımı, Klozet Kapağı, Lavabo ve Evye Sifonu, Yer Sifonu Arnavutköy Avcılar Bağcılar Bahçelievler Bakırköy Başa 
Bugün 21 Temmuz 2024, Pazar             
 SİSTEM İSTATİSTİKLERİ
Bugün Dün Toplam
0
0
3.868

 

 

 

 

 

HABERLER / DUYURULAR Tüm Haberler

Sütlüce Japar Yedek Parça
27 Kasim 2023, 13:46

Sütlüce Japar Yedek Parça, geniş bölgelere vermekte olup titiz ve özenli çalışma ile tamir, onarım ve bakım hizmetlerini kapsayan geniş yetkili servisi ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Servis hizmetlerinde, öncesinde ve sonrasında evinize gelen ustalardan yetki belgelerini istemeyi unutmayınız.

Kalite anlayışımızı müşteri odaklı hale getirip acil ve panik durumlarında daha özenli çalışarak hızlı pozisyon almaktayız.

Sütlüce Japar Yedek Parça, Japar, markasının yetkili servisi olmakla beraber kurumsal yapımız ile tüm arıza ve onarımlarınız için garantili hizmet vermekteyiz.

Sütlüce Japar Yedek Parça

Sütlüce Japar Yedek Parça, Japar markasının kurumsal teknik servis hizmetlerinde yetki belgesine sahip firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam etmekte olup son teknoloji ekipmanlar ile gömme rezervuar değişim, arıza ve sorunlar giderilmektedir.

Japar Fabrikasının kalite anlayışı ve teknoloji entegrasyonunu benimseyen firmamız, hizmet anlayışını her geçen gün arttırarak devam ettirmektedir.

Misyonumuz

Müşteri odaklılığımızdan, güvenilirliğimizden ve oluşturmuş olduğumuz hakkaniyet felsefesinden ödün vermeden, birçok firmanın yetkili servis hizmetlerini yüksek hassasiyet ile vermek.

Vizyonumuz

Sektörün lider firmaları ile ortaya koymuş olduğumuz güvenirliliği ve gelişmeye açık olan yapımızla, servisini yapmış olduğumuz müşterilerimizin memnuniyetini sürekli geliştirerek daha verimli, kaliteli bir süreklilikle kurumsal devamlılığımızı sağlamak vizyonumuzdur.

Müşteri Memnuniyeti

Firmamız müşteri memnuniyeti ile ilgili çok titiz çalışmakta, her bir çağrıyı büyük önem teşkil ettiği konusunda değerlendirerek cevaplamakta, dinlemekte ve çıkması muhtemel arızaların giderilmesi için en kısa sürede işin başında olmayı firma ve personel olarak gerekli görmekteyiz.

Ücretsiz Keşif

Yetkili servis hizmet gereği olarak evinizin veya işyerinizin sorunlarına en kısa süre içerisinde randevu verip hemen gelmekte ve sorunu anında çözerek gerektiğinde onarım ve bakımı anında yapmaktayız. Ücretsiz keşif kelimesinden daha fazlasını yapmaktayız. Bizlere bu konu hakkında kesinlikle güvenebilirsiniz.

Üstün kalite Anlayışı

Çalışmakta ve yetkili servisliğini üstlenmiş olduğumuz firmaların ürünleri yüksek kalite ve çağımızın kalite anlayışı ile imal edilmekte olup üretilen bu malzemelerin garanti kapsamında olması sebebi ile 2 yıl boyunca güvence altında olacağınızı sakın unutmayın.

Sütlüce Japar Yedek Parça Servis garantisi

Firmamız birçok markanın yetkili servis hizmetini vermektedir. Bu sayede firmadan almış olduğunuz ürünler yetkili servis garantisi altında olmakta ve sorun olduğunda bizleri arayarak servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.